Fyzioterapeut / fyzioterapeutka - fyzioterapeuti bez specializace, Dubí

Zdravotnictví / Fyzioterapeut / fyzioterapeutka - fyzioterapeuti bez specializace

Společnost TEREZINY LÁZNĚ DUBÍ a.s.

Místo pracoviště Lázeňská 21, Dubí
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 33 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Fyzioterapeut / fyzioterapeutka - fyzioterapeuti bez specializace (Lázeňská 21, Dubí)

Společnost TEREZINY LÁZNĚ DUBÍ a.s. hledá vhodné uchazeče na pozici - Fyzioterapeut/ka
Náplň práce: odborná rehabilitační péče našich klientů.
Požadujeme: vzdělání v oboru fyzioterapie, samostatnost, pečlivost a pozitivní přístup
Mzda dle dohody.

Informace o společnosti TEREZINY LÁZNĚ DUBÍ a.s.

TEREZINY LÁZNĚ DUBÍ a.s.
Lázeňská 21
Dubí
41701
IČO: 28687264
aktualizováno před více než rokem

Další pracovní nabídky v okrese Teplice v oboru Zdravotnictví

Všechny pracovní inzeráty v okrese Teplice v oboru Zdravotnictví