Garanční technik / technička škoda - pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci autoservisu, Hradec Králové

Služby / Garanční technik / technička škoda - pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci autoservisu

Společnost Autocentrum BARTH a.s.

Místo pracoviště Brněnská 2004, Hradec Králové
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Garanční technik / technička škoda - pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci autoservisu (Brněnská 2004, Hradec Králové)

Náplň práce: zpracování garančních protokolů v systému Saga/Elsa, komunikace s klienty a spolupráce s importérem, fakturace zakázek, spolupráce s dílnou při řešení zakázek, příjem vozů do opravy a výdej vozů po opravě, administrativa spojená s tvorbou servisních a garančních zakázek a následné úkony
- Požadavky : vzdělání technického směru nebo praxe na pozici servisního poradce/technika je bezpochyby výhodou, uvítáme orientaci v problematice likvidace pojistných událostí
dobré organizační a komunikační schopnosti jsou naprosto nezbytné, dobrá znalost práce na PC
příjemné, reprezentativní a profesionální vystupování, aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a týmovost, orientace na zákazníka je pro nás velmi důležitá
flexibilita a zájem pracovat v tomto oboru, řidičský průkaz skupiny B podmínkou,
- Nabízíme: zázemí ekonomicky stabilní a stále se rozvíjející společnosti, čisté, nové, přátelské a moderní pracovní prostředí, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody a benefity (sleva na servisní služby, půjčení osobních a obytných vozů, sleva na náhradní díly a další)
spoustu společných akcí, vstupenek a aktivit, kvalitní systém školení importéra, možnost kariérního rozvoje v rámci společnosti, přístup k novým technologiím a technickému vybavení
- Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (8 - 16 hodin)

Informace o společnosti Autocentrum BARTH a.s.

Autocentrum BARTH a.s.
Brněnská 2004
Hradec Králové
50006
IČO: 25278924
aktualizováno před více než 2 roky