Gumař divize výroba - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, Otrokovice

Výroba a provoz / Gumař divize výroba - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Společnost Continental Barum s.r.o.

Místo pracoviště Objízdná 1628, Otrokovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 200 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Gumař divize výroba - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže (Objízdná 1628, Otrokovice)

Náplň práce:
- příprava a míchání gumárenských směsí,
- řízení výrobních linek, strojů a zařízení na výrobu polotovarů,
- kompletování polotovarů na konfekčním stroji,
- lisování pneumatik,
- kontrola kvality a dokončení pneumatik.

Požadavky:
- práce ve směnném provozu,
- spolehlivost.

Benefity:
- 13. a 14. mzda,
- příspěvek na stravu až 70 %,
- penzijní připojištění 650 Kč/měsíc,
- sleva na pneu až 60 %,
- flexi Pass 1.000 Kč,
- 25 dnů dovolené,
- příspěvky na dětskou rekreaci,
- odměny za pracovní a životní výročí.

Nástup dle dohody.

Informace o společnosti Continental Barum s.r.o.

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
Otrokovice
76502
IČO: 45788235
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Gumař divize výroba - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Objízdná 1628 1628
Otrokovice