Hlavní mzdová/ý účetní - mzdoví účetní, Šumperk

Finance, Administrativa / Hlavní mzdová/ý účetní - mzdoví účetní

Společnost Nemocnice Šumperk a.s.

Místo pracoviště Nerudova 640, Šumperk
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Hlavní mzdová/ý účetní - mzdoví účetní (Nerudova 640, Šumperk)

Požadavky:
- VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru, případně SEŠ/OA;
- praxi na pozici samostatný/á účetní nejlépe alespoň 5 let;
- výbornou znalost mzdové legislativy, základů personalistiky a zákoníku práce;
zkušenost s dotačními tituly vítána;
- velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office - především Excel), uživatelská znalost účetního programu VEMA výhodou;
- zkušenost s vedením týmu;
- logické a systematické myšlení, zodpovědnost, pečlivost, aktivní a pozitivní přístup k plnění pracovních úkolů;
- komunikační a organizační schopnosti;
- řidičské oprávnění sk. B;
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Co Vás čeká:
- vedení týmu 5-ti mzdových účetních;
- komplexní zpracování mzdového účetnictví (výpočet daní, SZP, PN, překážek v práci apod.);
- základní personální agenda;
- roční zúčtování daně z příjmu;
- komunikace s příslušnými úřady;
- sledování legislativních změn;
- rozbory mezd, podíl na sestavování účetních uzávěrek a výkazů;
- související činnosti (hlášení, evidenční listy důchodového pojištění);
- správa mzdového systému společnosti;
- příprava podkladů pro reporting vedení společnosti.
Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- seberealizaci a odpovědnou pracovní pozici s podporou profesního vzdělávání;
- plný pracovní úvazek s odpovídajícím mzdovým ohodnocením;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity: https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance.
Pracovní doba 7:00 - 15:00. Kontakt: e-mailem.

Informace o společnosti Nemocnice Šumperk a.s.

Nemocnice Šumperk a.s.
Nerudova 640
Šumperk
78701
IČO: 47682795
aktualizováno před více než 2 roky