Hospodářský pracovník - správci objektů, Ústí nad Orlicí

Výroba a provoz / Hospodářský pracovník - správci objektů

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště 17. listopadu 1394, Ústí nad Orlicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 700 - 23 510 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Hospodářský pracovník - správci objektů (17. listopadu 1394, Ústí nad Orlicí)

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice
Hospodářský pracovník.

Pracoviště:
Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Pardubicích – pracoviště Ústí nad Orlicí

Hlavní náplň činnosti:
- provádění drobných oprav a údržby majetku ÚP ČR na všech kontaktních pracovištích
v rámci okresu Ústí nad Orlicí
- zajišťování provozu a chodu budov vlastních i pronajatých, včetně zajištění provozu
zabezpečovacích zařízení, obsluhy plynových kotlů, údržby venkovních prostor, péče
o zeleň a dalších služeb souvisejících s provozem jednotlivých pracovišť
- plnění úkolů referentského řidiče silničních motorových vozidel o celkové hmotnosti do
3,5 tuny
- provádění údržby osobních motorových vozidel úřadu, sledování lhůt STK,
pravidelných servisních prohlídek a zabezpečení jejich provedení, doplňování
provozních kapalin, vedení evidence k jednotlivým vozidlům včetně výpočtu spotřeby
- vedení autoprovozu pro pracoviště Ústí nad Orlicí
- spolupráce při zajišťování inventur majetku, evidenci a vyřazování majetku
- spolupráce při zajišťování agendy BOZP a PO
- zajišťování zásobování kontaktních pracovišť materiálem v rámci okresu Ústí nad
Orlicí

Kvalifikační a další požadavky:
- střední vzdělání s výučním listem
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, bezúhonnost
- organizační a komunikační schopnosti
- časová flexibilita a loajalita
- řidičský průkaz skupiny B (řízení referentských vozidel)

Pracovní podmínky:
- platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění, platová třída 5.
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup od 01.03.2023
- pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s perspektivou změny pracovního poměru na
dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 30.01.2023 na e-mailovou adresu

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
17. listopadu 1394
Ústí nad Orlicí
56201
IČO: 72496991
aktualizováno před asi rokem