Hr service associate - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace, Praha

Administrativa / Hr service associate - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Společnost SAP Services s.r.o.

Místo pracoviště Bucharova 2817, Praha
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Hr service associate - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (Bucharova 2817, Praha)

Upřesňující informace:
Náplň práce:
o podpora našich zaměstnanců v HR otázkách (přes tickety, telefon, email a chat)
o spolupráce s dalšími HR odděleními
o zodpovědnost za správnost údajů v systému
o komunikace napříč společností
o účast na projektech
Požadujeme:
o dokončené středoškolské vzdělání
o angličtina na pokročilé úrovni (slovem i písmem)
o francouzština nebo němčina na pokročilé úrovni (slovem i písmem)
o znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Powerpoint)
o schopnost pracovat samostatně i v týmu v mezinárodním prostředí
o odolnost vůči stresu

Výhodou:
o vzdělání v oblasti administrativy a HR
o zkušenost se zákaznickým servisem
o znalost systému SAP
Nabízíme:
o pestrou a zajímavou práci v mladém dynamickém kolektivu
o možnost profesního růstu
o možnosti navazujícího vzdělávání
o příjemné pracovní podmínky
o práce v mezinárodním prostředí
o denní využití SAP software
o spolupráce na interních projektech

Zaměst.výhody:
Plně hrazené stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, přístup do cafeterie, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění

Informace o společnosti SAP Services s.r.o.

SAP Services s.r.o.
Bucharova 2817
Praha
15800
IČO: 26194333
aktualizováno před asi 2 roky