Inspektor/ka výroby - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů), Liberec

Výroba a provoz / Inspektor/ka výroby - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Společnost DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.

Místo pracoviště Heyrovského 476, Liberec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 950 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Inspektor/ka výroby - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) (Heyrovského 476, Liberec)

Místo výkonu práce: Heyrovského 476, 463 12 Liberec XXIII - Doubí, Newtonova 484, 463 12 Liberec XXIII - Doubí
Požadavky:
Pečlivost, zručnost, schopnost práce v týmu, práce v třísměnném/nepřetržitém provozu, odpovědnost, znalost technické dokumentace. Praxe v automobilovém průmyslu výhodou.
Náplň práce: Provádění kontroly výrobků, znalost výrobků a jejich funkcí, analýza příčiny zjištěných vad, dodržování pracovních postupů a pravidel, provádění testů vzorků.
Zaměstnanecké výhody: bonusy, příplatky, příspěvek na ŽP/penzijní připojištění, rehabilitace a jazykové kurzy v rámci pracovní doby.
Hlásit se osobně nebo e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.

DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Heyrovského 476
Liberec
46312
IČO: 25432338
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Inspektor/ka výroby - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Heyrovského 476 476
Liberec