Junior vehicle application engineer - strojní inženýři ve výzkumu a vývoji, Praha

Věda a výzkum, Výroba a provoz / Junior vehicle application engineer - strojní inženýři ve výzkumu a vývoji

Společnost Ricardo Prague s.r.o.

Místo pracoviště Thámova 289, Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 45 000 - 55 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Junior vehicle application engineer - strojní inženýři ve výzkumu a vývoji (Thámova 289, Praha)

Náplň práce:

" Vývoj vozidel pro řadu pracovních balíčků softwaru, kalibrace řídícího systému včetně jízdních vlastností, emisí, diagnostiky a dalších
" Zapojení do projektů osobních aut, těžké techniky, motocyklů, sportovních vozidel
" Plánování testů, vedení testů, kontrola jejich kvality i klimatické testy v zahraničí
" Analýza dat, prezentace dat interně i externím zákazníkům
" Denní komunikace s kolegy z celého světa a možností cestování

Požadujeme:

" Inženýrský titul v oblasti elektrických pohonů, splovacích motorů nebo řídídích systémů
" Porozumění základům tvorby emisí
" Zájem o oblast řízení vozidel
" Znalost programování v Python, Matlab, Simulink
" Platný řidičský průkaz
" Dobrá znalost anglického jazyka

Stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy, prostředí mezinárodní firmy atd.

Informace o společnosti Ricardo Prague s.r.o.

Ricardo Prague s.r.o.
Thámova 289
Praha
18600
IČO: 27160572
aktualizováno před více než 2 roky