Keramická výroba - ostatní řemeslní pracovníci v keramice, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Keramická výroba - ostatní řemeslní pracovníci v keramice

Společnost Tomáš Dub

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Hranická 87, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 100 - 140 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Keramická výroba - ostatní řemeslní pracovníci v keramice (Hranická 87, Valašské Meziříčí)

KERAMICKÁ VÝROBA
Požadujeme: manuální zručnost, výhodou je praxe ve sklářském nebo keramickém průmyslu,
zaučení zajistíme.
Náplň práce: keramická výroba, fyzická práce.
Nabízíme: příspěvek na obědy.
První kontakt: telefonicky na čísle 604 309 074 v době od 14:00-16:00 hodin nebo e-mailem
na
ov. 3.12.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Tomáš Dub

Tomáš Dub
Hranická 87
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 9088768
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Vsetín v oboru Výroba a provoz