Konstruktér/ka - pevnostní výpočty - strojírenští technici ve výzkumu a vývoji, Lutín

Věda a výzkum, Výroba a provoz / Konstruktér/ka - pevnostní výpočty - strojírenští technici ve výzkumu a vývoji

Společnost SIGMA GROUP a.s.

Místo pracoviště Jana Sigmunda 313, Lutín
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Konstruktér/ka - pevnostní výpočty - strojírenští technici ve výzkumu a vývoji (Jana Sigmunda 313, Lutín)

Nástup možný ihned.
Pracovní doba od 07:00 hod. do 15:00 hod. Mzda dle praxe.
Požadujeme:
- vzdělání VŠ strojírenského zaměření - obor aplikovaná mechanika
- praxi na pozici konstruktéra ve strojírenství - zkušenost s pevnostními výpočty
- znalost práce na PC - 2D, 3D, CAD, MS Office, ANSYS
- základní znalost AJ, RJ výhodou
- důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
- systematické myšlení s orientací na detail
- proaktivní a iniciativní přístup
- ochota učit se novému a dále se vzdělávat
Náplň práce:
- vytváří 3D dokumentaci - výpočtových modelů
- provádí návrhové pevnostní výpočty
- provádí kontrolní pevnostní výpočty
- provádí dynamické výpočty rotorů čerpadel, včetně statorů programem ANSYS

Informace o společnosti SIGMA GROUP a.s.

SIGMA GROUP a.s.
Jana Sigmunda 313
Lutín
78349
IČO: 60702001
aktualizováno před asi 2 roky