Kontrolor/ka kvality - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti, Brandýs nad Orlicí

Výroba a provoz / Kontrolor/ka kvality - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Společnost C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.

Místo pracoviště Dělnická 53, Brandýs nad Orlicí
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontrolor/ka kvality - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (Dělnická 53, Brandýs nad Orlicí)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- kontaktní osoba pro zákazníka ve všech oblastech kvality
- spolupráce na vývoji projektu, vytváření kontrolního plánu výrobku
- optimalizace procesů plánování kvality a spolupráce na aktualizaci FMEA
- podílení se na procesu budování, udržování a rozvoji systému kvality
- spolupráce při výrobkových auditech
- řešení zákaznických reklamací dle zvláštních požadavků zákazníka
- provádění analýz
- koordinace procesu vytváření a shromažďování dokumentace pro PPAP
POŽADUJEME:
- min. 3 roky zkušeností na obdobné pozici
- znalost výrobních procesů a technologií
- zkušenost s PPAP, metodami kvality a QM systémy
- samostatnost, organizační schopnosti, týmová spolupráce, zákaznický přístup
NABÍZÍME:
- stabilní zázemí zahraniční společnosti
KONTAKT: email

Požadavky

  • Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.

C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.
Dělnická 53
Brandýs nad Orlicí
56112
IČO: 45788731
aktualizováno před více než 2 roky