Konzultant/ka prodejny t- mobile - obchodní referenti, Polička

Obchod a cestovní ruch / Konzultant/ka prodejny t- mobile - obchodní referenti

Společnost Ing. Jan Jílek

Místo pracoviště Masarykova 189, Polička
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Konzultant/ka prodejny t- mobile - obchodní referenti (Masarykova 189, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: Máte rádi pocit, když se vaši zákazníci usmívají kvůli vám? Když každá soutěž končí vaší výhrou? Tak do toho pojďte s námi. Hledáme totiž někoho kdo má rád život v pohybu a jeho největší radostí je pocit, že ty zelená čísla ve vašich výsledcích nejsou náhoda, ale vaše práce. Vaše úkoly a pracovní náplň: Vaším úkolem bude, aby zákazníci svěřené prodejny dostávali tu nejlepší péči a vždy se cítili jako "doma". Stanete se součástí týmu, který se rád usmívá a posouvá své hranice a vaším úkolem bude dobře zapadnout. Mimo to budete i motivovat a rozvíjet sebe sama spolu se svým vedoucím. Vaše slovo bude mít skutečnou váhu a všechny podněty pro zkvalitnění prostředí a podmínek budeme považovat za důležité.
POŽADAVKY: Váš profil: baví vás soutěžit a neustále se posouvat, máte obchodního ducha a baví vás prodej, ve vypjatých situacích umíte zachovat chladnou hlavu, každý den se chcete učit něco nového.
NABÍZÍME: Tak a teď co za to? Za váš platový výměr se rozhodně nebudete moci stydět.
Budete pracovat v příjemném pracovním prostředí v přátelské společnosti.
Čeká na vás spousta soutěží. Máme rádi, když se u nás naši zaměstnanci cítí dobře, proto máme spoustu benefitů.
KONTAKT: tel. (9-18 hod), e-mailem. Oslovila vás naše nabídka? Pokud ano, rádi vás poznáme i my. Pečlivě si přečteme váš životopis a průvodní dopis. Každou žádost vyhodnotíme a do tří dnů odpovíme.

Informace o společnosti Ing. Jan Jílek

Ing. Jan Jílek
Masarykova 189
Polička
57201
IČO: 72870567
aktualizováno před téměř 2 roky