Kuchař/ka k2 (výdejář) - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Děčín

Obchod a cestovní ruch / Kuchař/ka k2 (výdejář) - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Shotty s.r.o.

Místo pracoviště Rytířská 77, Děčín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 33 000 - 36 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař/ka k2 (výdejář) - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Rytířská 77, Děčín)

Místo výkonu práce.
Rytířská č.p. 77/2, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2

Nástup možný ihned.

Směny: krátký / dlouhý týden

Náplň práce:
- výdej jídel a drobné vaření

Požadujeme:
- praxe 2 roky v oboru
- schopnost pracovat v týmu
- organizační schopnosti a zodpovědnost

Nabízíme:
- pracovní úvazek na hlavní pracovní poměr
- hezké prostředí, mladý kolektiv
- nová moderní nerez kuchyně, hold-o-mat, konvektomat, indukce.
- stabilní zázemí firmy s 29 letou historií
- měsíční odměny

Kontakt: recepce, tel. 736 481 003, e-mail: osobní jednání na výše uvedené adrese po tel. domluvě.

Informace o společnosti Shotty s.r.o.

Shotty s.r.o.
Rytířská 77
Děčín
40502
IČO: 28704231
aktualizováno před asi 2 roky