Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Křemže

Obchod a cestovní ruch / Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Zemědělské družstvo Podkleťan Křemže

Místo pracoviště Chlum 178, Křemže
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Chlum 178, Křemže)

Náplň práce:
- příprava a výdej jídel
- mytí nádobí
- úklid kuchyně a skladů
Požadujeme:
- samostatnost a spolehlivost
- vyučení nebo praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
- práci ve stabilním a přátelském prostředí
- pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení n a dobu neurčitou,
zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění, 5 týdnů dovolené, roční prémie.
Kontakt telefonicky po-pá 7:00 - 13:30 hodin nebo e-mailem.

Informace o společnosti Zemědělské družstvo Podkleťan Křemže

Zemědělské družstvo Podkleťan Křemže
Chlum 178
Křemže
38203
IČO: 109959
aktualizováno před více než rokem