Kuchaři - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Zlín

Obchod a cestovní ruch / Kuchaři - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Fair Play Zlín - zařízení školního stravování s.r.o.

Místo pracoviště Sýkorka 234, Zlín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 32 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchaři - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Sýkorka 234, Zlín)

Náplň práce:
Vaření jídel pro školky a školy, dále vaření rautů a větších akcí (oslavy, svatby, večírky)

Požadujeme:
Pevný vztah ke zdravému životnímu stylu, úctu k surovinám, schopnost učit se novým věcem, min 3 letou praxi, samostatnost (pod vedením zkušeného kuchaře), řidičský průkaz B

Nabízíme:
Společnost inspirativních lidí v pracovním kolektivu, práci v příjemném prostředí Ekocentra Na Pasece, práci, která vám přinese radost i smysl. Odborný růst pod vedením zkušeného šéfkuchaře s 15ti letou praxí, práce s kvalitními surovinami,

Pozn.: telefonický kontakt pouze do 17:00

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Fair Play Zlín - zařízení školního stravování s.r.o.

Fair Play Zlín - zařízení školního stravování s.r.o.
Sýkorka 234
Zlín
76314
IČO: 11867213
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Kuchaři - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Sýkorka 234 234
Zlín