Kurýr / kurýrka - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Hradec Králové

Doprava / Kurýr / kurýrka - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost Dostálová Mariána

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Březhradská 199, Hradec Králové
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kurýr / kurýrka - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Březhradská 199, Hradec Králové)

KURÝR / KURÝRKA
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned
- Požadujeme: ŘP sk. B, flexibilitu, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost, bezúhonnost
- Náplň práce: kurýr pro rozvoz zásilek
- Nabízíme: firemní oblečení, příspěvek na dopravu, odměny
- V případě zájmu kontaktujte: Dostálová Mariana, tel.: 774 106 033, e-mail:

Informace o společnosti Dostálová Mariána

Dostálová Mariána
Březhradská 199
Hradec Králové
50332
IČO: 1698010
aktualizováno před téměř 3 roky