*laborant/ laborantka pro chemické laboratoře - velké meziříčí - ostatní specialisté v oblasti chemie (kromě chemického inženýrství), Velké Meziříčí

Věda a výzkum, Výroba a provoz / *laborant/ laborantka pro chemické laboratoře - velké meziříčí - ostatní specialisté v oblasti chemie (kromě chemického inženýrství)

Společnost ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o.

Místo pracoviště Nad Kunšovcem 1405, Velké Meziříčí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 19 700 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *laborant/ laborantka pro chemické laboratoře - velké meziříčí - ostatní specialisté v oblasti chemie (kromě chemického inženýrství) (Nad Kunšovcem 1405, Velké Meziříčí)

Náplň práce:
- práce v akreditované chemické laboratoři
- rozbory vzorků vod, kalů, odpadů, půd, sedimentů, zemědělských komodit
Vybraný uchazeč by měl splňovat tyto požadavky:
- minimální vzdělání SŠ s maturitou
- vzdělání chemického nebo přírodovědného směru výhodou
- zkušenosti s prací v chemické a mikrobiologické laboratoři vítány
- základní znalost práce na PC
- samostatnost, pečlivost, odpovědnost
Nabízíme:
- práci na HPP ve zkušeném kolektivu laboratoře s více než 25letou tradicí
- zaučení a vedení odpovědným pracovníkem
- pracovní oděvy a obuv
- zaměstnanecké výhody (zdravotní volno, příspěvek na mimopracovní aktivity, příspěvek na stravování a další)
Nástup:
- dohodou, možný ihned
Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mail případně na adresu firmy ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o., kontaktní osoba Ing. Petra Gorková, tel.: 777 729 761.

Informace o společnosti ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o.

ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o.
Nad Kunšovcem 1405
Velké Meziříčí
59401
IČO: 49446690
aktualizováno před téměř 2 roky