Lakýrníci - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků, Napajedla

Výroba a provoz, Služby / Lakýrníci - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Společnost Zlín Aviation s.r.o.

Místo pracoviště 2. května 685, Napajedla
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Lakýrníci - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků (2. května 685, Napajedla)

Požadujeme: vyučení v oboru lakýrník výhodou, praxe v oboru není podmínkou, ochota učit se
novým věcem, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, pracovitost, loajalita
Náplň práce: příprava povrchů pro lakování, broušení, čištění a odmašťování ploch, konečné
stříkání ploch
Nabízíme: neformální a přátelské prostředí, jednosměnný provoz, dlouhodobé zaměstnání,
odpovídající ohodnocení dle kvalifikace a praxe, podpora profesního růstu

Informace o společnosti Zlín Aviation s.r.o.

Zlín Aviation s.r.o.
2. května 685
Napajedla
76361
IČO: 26301911
aktualizováno před více než rokem