Lakýrník/-ice - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků, Rychnov nad Kněžnou

Výroba a provoz, Služby / Lakýrník/-ice - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Společnost SV metal spol. s r.o.

Místo pracoviště Strojnická 1390, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Lakýrník/-ice - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků (Strojnická 1390, Rychnov nad Kněžnou)

LAKÝRNÍK/-ICE - mokrá lakovna
- Pracoviště Rychnov nad Kněžnou
- Nástup možný ihned nebo dle dohody
- Náplň práce: lakování menších sérií průmyslových dílů.
- Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxi v oboru lakýrník, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
- Nabízíme: práci v menším kolektivu, osobní přístup, rozmanitou práci s možnosti učit se novým věcem
- Životopisy zasílejte na e-mail:
- Informace o firmě naleznete na: www.svmetal.cz
- Podrobnější informace k pracovní pozici se dozvíte při osobním pohovoru.

Informace o společnosti SV metal spol. s r.o.

SV metal spol. s r.o.
Strojnická 1390
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 25257366
aktualizováno před více než 2 roky