Lakýrník/lakýrnice - lakýrníci a natěrači (kromě stavebních), Týn nad Vltavou

Výroba a provoz, Služby / Lakýrník/lakýrnice - lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Společnost RICHMONT - CZ a.s.

Místo pracoviště Kolodějská 507, Týn nad Vltavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 700 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Lakýrník/lakýrnice - lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) (Kolodějská 507, Týn nad Vltavou)

Náplň práce: ruční lakování vyráběných dílů a sestav, příprava a péče o barvy.
Požadujeme: vzdělání v oboru velkou výhodou, praxi na obdobné pozici; manuální zručnost, fyzickou zdatnost, spolehlivost, pečlivost, týmovost.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv, moderní vybavení.
Nástup: ihned nebo dle dohody.
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail:

Informace o společnosti RICHMONT - CZ a.s.

RICHMONT - CZ a.s.
Kolodějská 507
Týn nad Vltavou
37501
IČO: 26045010
www.richmont.cz
aktualizováno před asi rokem