Lakýrník pro nástavby nákladních automobilů - lakýrníci a natěrači (kromě stavebních), Planá nad Lužnicí

Výroba a provoz, Služby / Lakýrník pro nástavby nákladních automobilů - lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Společnost HCS Centrum s.r.o.

Místo pracoviště Chýnovská 850, Planá nad Lužnicí
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 32 000 - 44 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Lakýrník pro nástavby nákladních automobilů - lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) (Chýnovská 850, Planá nad Lužnicí)

Požadavky:
Praxi v lakování konstrukcí (svařenců) nebo automobilů.

Náplň práce:
Lakování nástaveb na nákladní automobily a s tím související příprava.

Nabízíme:
Zajímavou práci ve stabilní společnosti. Motivující finanční ohodnocení, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou nebo 13. plat.

Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti HCS Centrum s.r.o.

HCS Centrum s.r.o.
Chýnovská 850
Planá nad Lužnicí
39111
IČO: 26031221
aktualizováno před 6 měsíci