Lektor/ka anglického jazyka - předškolní programy - lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách, Humpolec

Výchova a vzdělávání / Lektor/ka anglického jazyka - předškolní programy - lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

Společnost Pavel Fučík

Místo pracoviště Humpolec
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 200 - 400 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Požadované jazyky Aktivní {:cs=>"Angličtina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Lektor/ka anglického jazyka - předškolní programy - lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách (Humpolec)

Požadavky: plynulá angličtina, zpěv.
Náplň práce: práce s dětmi předškolního věku, výuka angličtiny zábavnou formou.
Nabízíme: detailní zaškolení na prověřenou metodiku výuky, zajímavý přivýdělek, flexibilní pracovní dobu.
Kontakt na e-mailovou adresu.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Pavel Fučík

Pavel Fučík

Humpolec

IČO: 8960381
aktualizováno před téměř 2 roky