Lektor rekvalifikačního kurzu - základy pc - lektoři dalšího vzdělávání, Mladá Boleslav

Výchova a vzdělávání / Lektor rekvalifikačního kurzu - základy pc - lektoři dalšího vzdělávání

Společnost AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Místo pracoviště Mladá Boleslav
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 250 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Lektor rekvalifikačního kurzu - základy pc - lektoři dalšího vzdělávání (Mladá Boleslav)

Prvotní kontakt:
tel.: 731 166 407

Pracovní náplň
- Vedení počítačových rekvalifikačních kurzů pro dospělé
- Obsah kurzů: základy práce s PC, správa souborů, textový editor Word, tabulkový kalkulátor Excel, Internet a elektronická pošta
Požadujeme
- Min. SŠ vzdělání
- Praxe se vzděláváním - výhodou
- Výborná znalost práce na PC - Word, Excel, Google Chrome, Outlook
- Komunikační a prezentační dovednosti, empatie, profesionální vystupování
- ŘP skupiny B
Nabízíme
- Místa konání kurzů v různých městech ve středočeském kraji (Mladá Boleslav, Kolín, Kutná Hora, Nymburk), konkrétní pracovní místo bude nabídnuto v rámci jednání
- Délka trvání 1 kurzu: 12 pracovních dnů (8:00 - 14:10 hod.), počet účastníků kurzu: 5 - 15
- Veškeré vybavení: skripta, notebooky, dataprojektor atd.
- Spolupráce dle Vašich časových možností, preferujeme dlouhodobější spolupráci
- Zázemí české společnosti s dlouholetou historií

Informace o společnosti AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Mladá Boleslav

IČO: 13584286
aktualizováno před 12 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Lektor rekvalifikačního kurzu - základy pc - lektoři dalšího vzdělávání