Lektoři anglického, španělského a německého jazyka pro děti a dospělé (vhodné i pro ozp) - lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách, Frýdlant nad Ostravicí

Výchova a vzdělávání / Lektoři anglického, španělského a německého jazyka pro děti a dospělé (vhodné i pro ozp) - lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

Společnost EVERMORE - jazyková škola s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Hlavní 308, Frýdlant nad Ostravicí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 250 Kč / hodinu
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Lektoři anglického, španělského a německého jazyka pro děti a dospělé (vhodné i pro ozp) - lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách (Hlavní 308, Frýdlant nad Ostravicí)

C04 z:29/11/2017 a:1/12/2023 (VHODNÉ I PRO OZP)
Náplň práce:
- výuka anglického, španělského a německého jazyka - individuální, skupinová, evidence, tvorba školních plánů apod.
Pracovní doba pružná PO-PÁ v rozmezí 7.00-20.00 hod.
Požadujeme:
- výborné jazykové znalosti, mezinárodní uznávaný certifikát - možno dodělat v průběhu lektorování
- VŠ titul v oboru výhodou
- znalost druhého jazyka na úrovni B1+
- pobyt v zahraničí a praxe, spolehlivost, čistý TR, zodpovědnost, samostatnost, příjemné vystupování, komunikativnost, dochvilnost.
Nabízíme:
- možnost dalšího vzdělávání a benefity.
V případě zájmu o volné místo prosím piště strukturovaný životopis a průvodní dopis e-mailem , do předmětu uveďte "Lektor/ka AJ pro děti".

Informace o společnosti EVERMORE - jazyková škola s.r.o.

EVERMORE - jazyková škola s.r.o.
Hlavní 308
Frýdlant nad Ostravicí
73911
IČO: 5042810
aktualizováno před 5 měsíci