Lepič - pomocní dělníci ve výrobě, Slavkov pod Hostýnem

Výroba a provoz / Lepič - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost UNAR s.r.o.

Místo pracoviště Slavkov pod Hostýnem 195, Slavkov pod Hostýnem
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 170 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Lepič - pomocní dělníci ve výrobě (Slavkov pod Hostýnem 195, Slavkov pod Hostýnem)

pracoviště Slavkov pod Hostýnem
- Pracovní náplň: Lepení připravených molitanových dílců, kompletace polotovarů lepením, lepení matracových jáder
- Požadavky: základní vzdělání, manuální zručnost, samostatnost, flexibilita, chuť do práce
- HM nást. mzda 170,-Kč / hod. po zapracování 200,-Kč/hod., doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Informace o společnosti UNAR s.r.o.

UNAR s.r.o.
Slavkov pod Hostýnem 195
Slavkov pod Hostýnem
76861
IČO: 29192510
aktualizováno před asi 2 roky