Logistik specialista - odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti, Nymburk

Obchod a cestovní ruch / Logistik specialista - odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti

Společnost Changhong Europe Electric s.r.o.

Místo pracoviště Severní 2439, Nymburk
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Logistik specialista - odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti (Severní 2439, Nymburk)

Náplň práce:
- odpovědnost za veškerou exportní logistiku (distribuční, kamionovou, leteckou, apod.)
- příprava podkladů pro odbavení zásilek
- komunikace s obchodním oddělením v Číně
- práce v interním ERP systému
- programování, updatování logistiky v softwaru SAP

Požadujeme:
- předešlá zkušenost v logistice min.2 roky
- znalost Čínského jazyka na kom. úrovni podmínkou, kvůli denní komunikaci s mateřskou společností v Číně

Nabízíme: balíček benefitů, dotované obědy;

Zájemci se mohou hlásit e-mailem.

Informace o společnosti Changhong Europe Electric s.r.o.

Changhong Europe Electric s.r.o.
Severní 2439
Nymburk
28802
IČO: 27407292
aktualizováno před více než 2 roky