Manipulační dělníci - ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby), Bohumín

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Manipulační dělníci - ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Společnost Bohumín terminál, a.s.

Místo pracoviště Bohumín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulační dělníci - ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) (Bohumín)

Náplň práce:

-Opravy kolejišť, strojů a zařízení
-Údržba kolejových vozidel
-Údržba areálu
-Práce ve vnitřním i venkovním areálu Bohumín-Vrbice
-Pevná pracovní doba Po-Pá, denně od 6.00-14:30 hod., možnost plánování placených přesčasů

Požadujeme:

-Střední odborné vzdělání
-Praxe a zkušenosti z oboru výhodou
-Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost při výkonu práce
-Dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu (příležitostně)
-Zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:
-Technické zaškolení pro kandidáty bez praxe
-V případě práce nad rámec pracovní doby možnost vyšších výdělků

V případě vašeho zájmu o pracovní pozici, zašlete email společně s životopisem na adresu:

Informace o společnosti Bohumín terminál, a.s.

Bohumín terminál, a.s.

Bohumín

IČO: 5619025
aktualizováno před asi 2 roky