Manipulační dělníci (práce se železem) (hpp, dpp, dpč) - pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby), Baška

Doprava / Manipulační dělníci (práce se železem) (hpp, dpp, dpč) - pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Společnost PAKET s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Baška 444, Baška
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 150 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulační dělníci (práce se železem) (hpp, dpp, dpč) - pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) (Baška 444, Baška)

A16 z:23/11/2021 a:20/1/2022
Nabízíme:
- práci na HPP, popř. formou dohod mimo pracovní poměr (DPP, DPČ).
Rozvrh pracovní doby:
- po-pá 7-15.30 hod.
Náplň práce:
- manipulace se železem (např. příprava k tryskání).
Požadujeme:
- oprávnění na VZV podmínkou
- zájmem o uvedený druh činnosti.
Kontakt:
- telefonicky, e-mailem.

Informace o společnosti PAKET s.r.o.

PAKET s.r.o.
Baška 444
Baška
73901
IČO: 25862570
aktualizováno před více než 2 roky