Manipulační dělník, závozník - pracovníci odvozu a recyklace odpadů, Nýřany

Výroba a provoz / Manipulační dělník, závozník - pracovníci odvozu a recyklace odpadů

Společnost EKO-SEPAR, s. r. o.

Místo pracoviště Hřbitovní 1214, Nýřany
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulační dělník, závozník - pracovníci odvozu a recyklace odpadů (Hřbitovní 1214, Nýřany)

Náplň práce:
- manipulace s odpadovými nádobami, kontejnery - vynáška, přiblížení nádob k vozidlu
- umístění do vyklápěcího zařízení a zpětné vrácení na stanoviště
- úklid okolí nádob, koordinace nakládky a vykládky materiálu
- obsluha lisů
- dotříďování surovin
Požadujeme:
- zodpovědnost a svědomitost, časová flexibilita a ochota kolektivní práce
Nabízíme
- nástup možný ihned
- volné víkendy
- placené přesčasové hodiny
- možnost rozšíření kvalifikace
- roční odměny
- příspěvek na stravování
- odpovídající platové ohodnocení od 23 000 Kč podle kvalifikace a zařazení

Informace o společnosti EKO-SEPAR, s. r. o.

EKO-SEPAR, s. r. o.
Hřbitovní 1214
Nýřany

IČO: 47714760
aktualizováno před více než 2 roky