Manipulant / manipulantka, specialista / specialistka zásobování - manipulační dělníci ve výrobě, Rychnov nad Kněžnou

Výroba a provoz / Manipulant / manipulantka, specialista / specialistka zásobování - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost Magna Automotive (CZ) s.r.o.

Místo pracoviště Lipovka 130, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 600 - 34 900 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulant / manipulantka, specialista / specialistka zásobování - manipulační dělníci ve výrobě (Lipovka 130, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt telefonicky nebo e-mailem
Požadujeme:
- oprávnění na obsluhu VZV - výhodou
- spolehlivost, svědomitost, samostatnost, loajalita, flexibilita
- odpovědnost za odvedenou práci a její výsledky.
Náplň práce:
- zpracování požadavků montážní linky a zavážení materiálu dle pokynů
- zaskladnění materiálu do skladových prostor po uvolnění vstupní kontrolou
- řízení stavu skladovacích prostor ve svěřené oblasti dle interních předpisů
- udržování optimální hladiny materiálu a vratných obalů u montážní linky dle nastaveného systému
- aktivně se podílí na úrovni kvality v podniku
- spolupráce s oddělením logistiky
- odpovědnost za dosažení nastavených ukazatelů a cílů
- provádění fyzických inventur dle pokynů od dispozic.
Nabízíme
- stabilní práci v úspěšné nadnárodní kanadské společnosti
- práci v 18-ti směnném nebo dvousměnném režimu
- možnost profesního růstu
- plnohodnotné zaškolení na pozici
- finanční ohodnocení dle zkušeností a dosažených výsledků
- nástupový bonus ve výši 20 000 Kč
- bonus "ZÍSKEJ KOLEGU" ve výši 10 000 Kč
- 13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvky na dětskou rekreaci
- podíl na hospodářských výsledcích (zaměstnanecké akcie)
- příspěvek na obědy, dotované nápoje, Cafeterie Benefit plus
- odměny za životní a pracovní výročí, příspěvek na penzijní pojištění
- zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu).

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Magna Automotive (CZ) s.r.o.

Magna Automotive (CZ) s.r.o.
Lipovka 130
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 27318583
aktualizováno před asi měsícem