Manipulanti - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Lešná

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Manipulanti - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost SONAVOX CZ s.r.o.

Místo pracoviště Lhotka nad Bečvou 93, Lešná
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulanti - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Lhotka nad Bečvou 93, Lešná)

MANIPULANTI
POŽADUJEME: oprávnění na VZV výhodou, pečlivost, spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: příjem materiálu ze skladu, rozvoz materiálu k výrobním místům, odvoz hotových výrobků.
NABÍZÍME: příspěvky na dopravné, stravenkový paušál, flexipassy, dodatková dovolená, výkonnostní prémie, motivační příspěvky, příspěvek na penzijní pojištění, 13. plat.
Kreativní zaměstnání v moderní mezinárodní společnosti, práce v příjemném kolektivu.
Možnost prodloužení doby určité.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky po-pá od 8:00-14:00 hodin na čísle 556 674 011 nebo
e-mailem na
ov. 13.3.2023

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody
  • Jiné výhody

Informace o společnosti SONAVOX CZ s.r.o.

SONAVOX CZ s.r.o.
Lhotka nad Bečvou 93
Lešná
75641
IČO: 28632389
aktualizováno před asi rokem