Marketingový/á specialista/specialistka - specialisté v oblasti marketingu, Pardubice

Obchod a cestovní ruch / Marketingový/á specialista/specialistka - specialisté v oblasti marketingu

Společnost K a S, s.r.o.

Místo pracoviště Dražkovice 157, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 - 45 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Marketingový/á specialista/specialistka - specialisté v oblasti marketingu (Dražkovice 157, Pardubice)

Náplň práce : analýza potřeb a změn trhu, návrh a realizace marketingových aktivit, tvorba firemních tiskovin a dokumentů, organizace akcí a školení pro zákazníky i pro vlastní personál.
Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ, samostatnost, komunikativnost, kreativitu a invenci, organizační schopnosti, dobrou znalost práce s kancelářskými a DTP aplikacemi.
Nabízíme perspektivní práci v přátelském kolektivu, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování a další benefity dle výsledků.
Životopisy prosím zasílejte na e-mail přiložte prosím také ukázku Vaší DTP práce ( odkaz nebo soubor do 15MB - leták, brožura, katalog ), do subjektu zprávy prosím uveďte "Marketing".

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti K a S, s.r.o.

K a S, s.r.o.
Dražkovice 157
Pardubice
53333
IČO: 49815334
aktualizováno před 19 dny

Odpověď na pracovní pozici Marketingový/á specialista/specialistka - specialisté v oblasti marketingu