Mechanik/mechanička chladicích zařízení - mechanici klimatizací a chladicích zařízení, Pardubice

Stavebnictví / Mechanik/mechanička chladicích zařízení - mechanici klimatizací a chladicích zařízení

Společnost K a S, s.r.o.

Místo pracoviště Dražkovice 157, Pardubice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik/mechanička chladicích zařízení - mechanici klimatizací a chladicích zařízení (Dražkovice 157, Pardubice)

Místo výkonu práce Dražkovice.
Náplň práce : vývoj, výroba a servis chladicích zařízení.
Požadujeme : vyučení v oboru nebo vzdělání elektro a praxi v oboru alespoň 2 roky, odborná zdatnost.
Nabízíme zajímavou a samostatnou práci ve stabilní společnosti, motivační odměňování, další výhody dle výsledků.
Životopisy prosím zasílejte na e-mail: do subjektu zprávy prosím uveďte text : Chladírenský mechanik.

Požadavky

  • Mechanici klimatizací a chladicích zařízení

Informace o společnosti K a S, s.r.o.

K a S, s.r.o.
Dražkovice 157
Pardubice
53333
IČO: 49815334
aktualizováno před asi rokem