Mechanik - opravy vstřikovačů - mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů), Soběslav

Výroba a provoz / Mechanik - opravy vstřikovačů - mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Společnost Autoservis Petr Rada s.r.o.

Místo pracoviště Vrchlického 482, Soběslav
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik - opravy vstřikovačů - mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) (Vrchlického 482, Soběslav)

Požadujeme: technické vzdělání nebo znalost v automobilovém oboru, řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce: seřizování, testování a oprava dieselových vstřikovačů na zkušební stanici.
Finanční ohodnocení dle znalostí a praxe, zaškolíme.
Práce pouze přes týden, soboty a neděle volné.
Životopisy zasílejte na email:
Nabízíme: příspěvek na stravování, finanční benefity za odpracovanou dobu.

Informace o společnosti Autoservis Petr Rada s.r.o.

Autoservis Petr Rada s.r.o.
Vrchlického 482
Soběslav
39201
IČO: 26072416
aktualizováno před více než 2 roky