Mechatronici - elektro - strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení, Slušovice

Výroba a provoz / Mechatronici - elektro - strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení

Společnost ZLÍN ROBOTICS s.r.o.

Místo pracoviště K Teplinám 619, Slušovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechatronici - elektro - strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení (K Teplinám 619, Slušovice)

Pro rozšíření týmu mechatroniků hledáme kolegu, který má odborné zkušenosti v oblasti elektrotechniky.

Co vás čeká ...
kompletace robotických výrobních technologií a jednoúčelových strojů
integrace průmyslových kontrolních kamerových systémů
Jaké předpoklady byste měli mít ...
způsobilost v elektrotechnice dle vyhl. 50/1978 Sb. § 6 výhodou nebo předpoklady pro získání
vhodné i pro absolventy s možností zapracování na pracovní pozici
oceníme zkušenost z průmyslové praxe
zájem o techniku, tvořivost, zodpovědnost, spolehlivost a aktivní přístup
Zaměstnanecké výhody:
- dlouhodobé uplatnění ve stabilní české společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení dle praxe a znalostí
- odměny dle výsledků hospodaření společnosti
- 5 týdnů dovolené a benefitní program
- možnosti jazykového vzdělávání a odborného rozvoje
- pružnou pracovní dobu s místem výkonu práce ve Slušovicích
- nástup možný IHNED.
Kontaktujte emailem nebo telefonicky 9-14 hodin.

Informace o společnosti ZLÍN ROBOTICS s.r.o.

ZLÍN ROBOTICS s.r.o.
K Teplinám 619
Slušovice
76315
IČO: 6594727
aktualizováno před téměř 2 roky