Mistr - mistři a příbuzní pracovníci v oblasti hutní výroby, Nymburk

Výroba a provoz / Mistr - mistři a příbuzní pracovníci v oblasti hutní výroby

Společnost NYMWAG CS a.s.

Místo pracoviště Boleslavská třída 418, Nymburk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mistr - mistři a příbuzní pracovníci v oblasti hutní výroby (Boleslavská třída 418, Nymburk)

Náplň práce:
- zodpovědnost za bezproblémovou výrobu svěřeného úseku
- dohled nad dodržováním definovaných standardů a pracovních postupů
- zodpovědnost za dodržování BOZP
- motivace, školení a rozvoj podřízených pracovníků
- komplexní řízení pracovní směny, včetně evidence docházky
- koordinace práce s navazujícími výrobními úseky
Požadujeme:
- praxi na pozici mistra, supervizora a team leadera podmínkou
- min. SOU vzdělání
- přehled a orientaci ve výrobních procesech, čtení výkresové dokumentace, znalost svařovaných povrchů
- schopnost pracovat v dynamickém týmu
- uživatelská znalost MS Office
- schopnost samostatně řídit a motivovat vlastní tým
- praxe ve výrobě kolejových vozidel výhodou

Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, mobilní telefon, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na sport, vzdělávací kurzy a školení, Multisport karta, občerstvení na pracovišti;

Kontaktujte nás osobně, e.mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti NYMWAG CS a.s.

NYMWAG CS a.s.
Boleslavská třída 418
Nymburk
28802
IČO: 8602506
aktualizováno před téměř 3 roky