Mistr, vedoucí směny - mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství, Planá nad Lužnicí

Výroba a provoz / Mistr, vedoucí směny - mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství

Společnost IMG BOHEMIA s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 798, Planá nad Lužnicí
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mistr, vedoucí směny - mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství (Průmyslová 798, Planá nad Lužnicí)

POŽADAVKY: SŠ/Vyučen, technické vzdělání výhodou, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, týmový duch, znalost práce na PC, ŘP.sk.B.
NÁPLŇ PRÁCE: Organizace a plánování práce na lince na výrobu plastových desek, kontrola, balení desek, vedení týmu. PRODLOUŽENÍ NA NEURČITO, po zapracování ZVÝŠENÍ mzdy.

Nabízíme: 25 dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 13. a 14. plat, mimořádné odměny, příplatky nad rámec ZP, jazykové kurzy, výhodné mobilní volání, možnost dalšího sebevzdělávání, přátelský kolektiv rodinné firmy, každoroční navyšování mzdy, aj.

Kontakt: telefonicky (8:00 - 15:00 hod.), e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti IMG BOHEMIA s.r.o.

IMG BOHEMIA s.r.o.
Průmyslová 798
Planá nad Lužnicí
39102
IČO: 49824732
aktualizováno před 6 měsíci