Montážní dělníci - montážní dělníci ostatních výrobků,

Výroba a provoz / Montážní dělníci - montážní dělníci ostatních výrobků

Společnost FERRIT s.r.o.

Místo pracoviště Na Zbytkách 41
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 056 - 27 610 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělníci - montážní dělníci ostatních výrobků (Na Zbytkách 41)

A11 z:30/3/2021 a:2/2/2022
Požadujeme:
- min. SOU s výučním listem v oboru zámečník, mechanik opravář, příbuzné obory
- zkušenost s montáží
- praxi ve výrobě výhodou
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- manuální zručnost
- spolehlivost, samostatnost, "docházkovou morálku"
- časová flexibilita - výhodou (ochota práce přesčas)
- příležitostná práce ve výškách (testování strojů na zkušebním polygonu)
- jeřábnický - vazačský průkaz, průkaz VZ a svářečský průkaz výhodou.
Pracovní náplň:
- provádění montážních prací souvisejících se sestavováním částí strojů, zařízení
- zprovoznění, nastavení a provádění funkční zkoušky stroje
- ruční opracovávání strojích součástí pilováním, broušením, vrtáním apod.
- čtení a použití technických podkladů
- ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí a zařízení
- kontrola vyrobených a montovaných dílů
Na co se můžete těšit:
- náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč
- práci na hlavní pracovní poměr
- zajímavé finanční ohodnocení s vazbou na pracovní výsledky
- místo výkonu práce ve Starém Městě u Frýdku-Místku
- firemní benefity (zaměstnanecký program vodafone, příspěvek na stravování ve firemní jídelně, cafeterie - finanční příspěvky na sportovní a společenské akce, na rekreační pobyty, do lékáren…)
- příspěvek na ubytování (ubytovna je v areálu firmy),
- 13. plat (v závislosti na hospodářském výsledku).
Kontakt emailem.

Informace o společnosti FERRIT s.r.o.

FERRIT s.r.o.
Na Zbytkách 41

73801
IČO: 48400751
aktualizováno před asi 2 roky