Montážní dělník/dělnice - truhlář/ka - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů, Moravany

Výroba a provoz / Montážní dělník/dělnice - truhlář/ka - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Společnost JP-KONTAKT, s.r.o.

Místo pracoviště 9. května 399, Moravany
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělník/dělnice - truhlář/ka - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů (9. května 399, Moravany)

Pracovní náplň:
- Kompletace nábytku
- Drobné truhlářské práce
Požadujeme:
- Odborné vyučení bez maturity, vyučen v oboru tuhlář není podmínkou,
- Samostatnost
- Pečlivost
- Manuální zručnost
Nabízíme:
- Peníze. Nadstandardní výplata a vždy včas. I v této době. Protože hypotéka, sunar ani dovolená nepočkají.
- Zaměstnanecké slevy.
- Pěkné a čisté prostředí v nových budovách. Žádné zašpiněné haly z dob komunismu.
- Šikovné lidi. Vždycky je si komu říct o radu a pomoc.
- Dovolená podle vás. Vy víte nejlíp, kdy chcete odpočívat, my vám do toho nemluvíme.- Zlepšováky vítáme. Stejně jako rozvojové chyby. Na rozdíl od těch diletantských.
- Bezbariérové pracoviště.
- Zaměstnanecké slevy
- Volnější pracovní režim. Organizace denního času je na vás. Nejsme pásová výroba, od které se nedá odejít, když si potřebujete něco zařídit.
- Pracovat budete na HPP, v moderním závodě v Moravanech u Dašic. Jsme kousek od železniční zastávky na hlavní trati.
První kontakt e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti JP-KONTAKT, s.r.o.

JP-KONTAKT, s.r.o.
9. května 399
Moravany
53372
IČO: 25922378
aktualizováno před více než rokem