Montážní dělník/nice mechanických zařízení - montážní dělníci mechanických zařízení, Vysoké Mýto

Výroba a provoz / Montážní dělník/nice mechanických zařízení - montážní dělníci mechanických zařízení

Společnost Labour Progress s.r.o.

Místo pracoviště Dobrovského 74, Vysoké Mýto
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 163 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní dělník/nice mechanických zařízení - montážní dělníci mechanických zařízení (Dobrovského 74, Vysoké Mýto)

PRACOVNÍ NÁPLŇ: výroba a montáž autobusových dílů a jejich podskupin
POŽADUJEME: manuální zručnost, pečlivost a zaměření na kvalitu
NABÍZÍME:
- pravidelná měsíční mzda
- příplatky
- možnost čerpání záloh
- osobní a kariérní růst
KONTAKT: telefonicky (pracovní dny, 8.00 - 16.00), email nebo osobně (Palackého třída č.p. 1908, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice)

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jízdní výhody
  • Ubytování

Informace o společnosti Labour Progress s.r.o.

Labour Progress s.r.o.
Dobrovského 74
Vysoké Mýto
56601
IČO: 8958301
aktualizováno před více než 2 roky