Montážní operátor - montážní dělníci mechanických zařízení, Lovosice

Výroba a provoz / Montážní operátor - montážní dělníci mechanických zařízení

Společnost TRCZ s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 1165, Lovosice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 600 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážní operátor - montážní dělníci mechanických zařízení (Průmyslová 1165, Lovosice)

Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1165, 410 02 Lovosice 2.
Náplň práce
o Montáž komponentů do automobilů
Požadujeme
o ZŠ; SOU výhodou
o Manuální zručnost
o Vysoké pracovní nasazení
o Spolehlivost, pozornost, pečlivost
Nabízíme
o odpovídající platové ohodnocení
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, bonus za docházku, příspěvky na penzijní a životní pojištění, příspěvky na rehabilitaci, dovolená navíc.....)
Dvusměnný provoz: ranní 5.25 - 13.40.hod.
odpolední 13.45 - 22.00 hod.
Třísměnný provoz: ranní 6.00 - 14.00 hod.
odpolední 14.00 - 22. 00 hod.
noční 22.00 - 6.00 hod.
Tato pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti TRCZ s.r.o.

TRCZ s.r.o.
Průmyslová 1165
Lovosice
41002
IČO: 26486059
aktualizováno před 4 měsíci