Montážníci - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení, Otrokovice

Výroba a provoz / Montážníci - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Společnost KVE-mont s. r. o.

Místo pracoviště Letiště 1578, Otrokovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážníci - montážní dělníci elektrických a energetických zařízení (Letiště 1578, Otrokovice)

Hledáme montážníky (zámečníky, strojaře, zedníky, pomocníky na stavbách).
Požadujeme: manuální zručnost, aktivní přístup k úkolům, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita.
Náplň práce: převážně montážní práce na stavbách.
Nabízíme práci v mladém kolektivu a zázemí stabilní společnosti a možnost získání praxe na atraktivních zakázkách u významných firem v regionu.

Výhody: příspěvek na stravování, spořící životní pojištění

Informace o společnosti KVE-mont s. r. o.

KVE-mont s. r. o.
Letiště 1578
Otrokovice
76502
IČO: 2876043
aktualizováno před více než rokem