Montážník oken a dveří - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů, Skaštice

Výroba a provoz / Montážník oken a dveří - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Společnost V okno s.r.o.

Místo pracoviště Skaštice 149, Skaštice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážník oken a dveří - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů (Skaštice 149, Skaštice)

PRACOVIŠTĚ Skaštice - dle zakázek
- Pracovní náplň: montáž oken a dvěří, zednické zapravení
- Výhodou: vyučení v oboru zedník, zkušenosti s montáží oken
- PD Po-Pá 7:00-15:30 hod.
- Benefity: stravenky, 13. plat, 25 dní dovolené
- Kontakt osobně ve firmě pouze každé pondělí v čase 14:00-15:30 hod., nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: příp. kontakt telefonicky (p. Zelinger, tel.: 605 745 402).

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti V okno s.r.o.

V okno s.r.o.
Skaštice 149
Skaštice
76701
IČO: 25527266
www.v-okno.cz
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Montážník oken a dveří - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů