Mzdová/vý a personální účetní, skladová účetní, pokladní - mzdoví účetní, Svitavy

Finance, Administrativa / Mzdová/vý a personální účetní, skladová účetní, pokladní - mzdoví účetní

Společnost Drupork Svitavy, a. s.

Místo pracoviště 5. května 2096, Svitavy
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mzdová/vý a personální účetní, skladová účetní, pokladní - mzdoví účetní (5. května 2096, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: zpracování podkladů a mezd, roční vyúčtování mezd, spolupráce s finanční správou, se sociální správou, s úřady práce, s exekutorskými úřady, vedení osobní evidence zaměstnanců, hmotná zodpovědnost, zachování mlčenlivosti, vedení pokladních dokladů, znalost účetnictví
POŽADUJEME: životopis, znalost mzdové a personální problematiky a účetnictví, hmotnou zodpovědnost, odborná praxe vítána
NABÍZÍME: po zkušební době prémie 30 % za čtvrtletí. příspěvek na život., penzij. pojištění, zajištění stravování, odběr naturálního prasete, bezúročná půjčka z FKSP, pracovní doba 6-14:30 hod, nástup možný ihned
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Informace o společnosti Drupork Svitavy, a. s.

Drupork Svitavy, a. s.
5. května 2096
Svitavy
56802
IČO: 47452749
aktualizováno před asi 2 roky