Nákupčí - kooperant/ka - nákupčí, Nymburk

Obchod a cestovní ruch / Nákupčí - kooperant/ka - nákupčí

Společnost NYMWAG CS a.s.

Místo pracoviště Boleslavská třída 418, Nymburk
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 - 36 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Nákupčí - kooperant/ka - nákupčí (Boleslavská třída 418, Nymburk)

Náplň práce:
- Tvorba a zpracování poptávek, vyhodnocení nabídek, výběrová řízení
- Tvorba objednávek a nákup dílů ve stavu polotovar a finál u stávajících dodavatelů
- Komunikace s dodavateli, jedná se hlavně o kooperace
- Vyhledávání nových dodavatelů, řešení reklamací
- Evidence objednávek, kontrola termínů dodávek a správnosti došlých faktur
- Kontrolní činnost u dodavatelů

Požadujeme:
- min. SOŠ vzdělání (preferujeme strojní nebo technické)
- Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a logický úsudek
- Velmi dobré organizační, komunikační a analytické schopnosti
- Schopnost vysokého pracovního nasazení a odolnost vůči stresu
- Zkušenost na podobné pozici výhodou, ale není podmínkou
- Znalost problematiky strojního opracování, materiálů a čtení výkresové dokumentace výhodou
- Zkušenosti s kooperacemi a jejich zařizováním výhodou
- Práce v systému Helios, není podmínkou pouze výhodou
- Pečlivost, svědomitost, zodpovědnost a samostatnost
- Aktivní řidič sk. B

Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, Multisport karta, vzdělávací kurzy a školení, občerstvení na pracovišti, PC a služební telefon i k soukromým účelům ;

Kontaktujte nás osobně, e.mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti NYMWAG CS a.s.

NYMWAG CS a.s.
Boleslavská třída 418
Nymburk
28802
IČO: 8602506
aktualizováno před asi 2 roky