Návrhář a prodejce kuchyní - návrháři interiérů, Nový Jičín

Kultura a sport, Služby / Návrhář a prodejce kuchyní - návrháři interiérů

Společnost HON a.s.

Místo pracoviště Riegrova 1999, Nový Jičín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Návrhář a prodejce kuchyní - návrháři interiérů (Riegrova 1999, Nový Jičín)

z: 04.08.2021 a: 15.12.2021 Uvedená mzda je čistě orientační údaj, závislý na kvalifikaci vzdělání, oborové praxi a výsledcích po zapracování.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Poskytování odborného poradenství v oboru interiérů.
- Obchodní jednání se zákazníky, zpracování jejich vize a přání.
- Tvorba návrhu kuchyní či dalšího nábytku, pomocí tvůrčí invence a technických předpokladů, v grafickém 3D programu.
- Vypracování cenových nabídek a jejich prezentace zákazníkům.
- Technická příprava pro realizaci v informačním systému a tvorba CAD výkresů.
- Spolupráce při realizaci s výrobním technologem, resp. montážním týmem.
- Dodržování firemních standardů a provozování designového studia a nábytkového show roomu.
OČEKÁVÁME:
- Minimálně výuční list v oboru truhlář, či SŠ / případně i VŠ vzdělání, technického či obchodního směru.
- Bydliště v dojezdové vzdálenosti studia NOVÝ JIČÍN
- Řidičský průkaz sk. B = aktivní řidič služebního vozu. (Podmínkou).
- Znalost anglického či jiného světového jazyku (je pouze výhodou, nikoli podmínkou).
- Výborné komunikační schopnosti v češtině, příjemné vystupování a ochotu jednat s lidmi. (Podmínkou).
- Zkušenosti s prodejem, či navrhováním kuchyní (jsou výhodou, nikoli podmínkou).
- Aktivní znalost práce na PC v kancelářských programech (Word, Excel, Outlook) je nutností.
- Znalost kreslících programů CAD, příp. modelování 3D. (Je výhodou zejména z důvodu zkušeností s prostorovou orientací. Pro náš systém Vás pečlivě zaškolíme).
- Chuť rozvíjet se a učit novým znalostem.
- Spolehlivost, motivaci a empatii s novým pracovním týmem.
- Designový vkus, pracovní systematičnost, cit pro detail, zodpovědnost a trpělivost.
NABÍZÍME:
- Individuální zaškolení na pozici (probíhá pečlivým vstřícným přístupem na míru uchazeči).
- Průběžná produktová školení v ČR i zahraničí, dle zájmu, resp. individuálního plánu vzdělávání.
- Podpora jazykového vzdělávání v rámci firmy.
- Možnost zdarma absolvovat s fyzioterapeutem pravidelné zdravotní masáže zad v pracovní době.
- Možnost čerpání zaměstnaneckých slev na firemní výrobky nábytku

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj CV spolu s motivačním dopisem na kontaktní osobu:
Ing. Rataj :

Informace o společnosti HON a.s.

HON a.s.
Riegrova 1999
Nový Jičín
74101
IČO: 47682523
aktualizováno před více než 2 roky