Novinář/ka zpravodajství - novináři, Praha

Kultura a sport / Novinář/ka zpravodajství - novináři

Společnost Mnenie media, z. s.

Místo pracoviště Praha
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 36 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Novinář/ka zpravodajství - novináři (Praha)

Kontakt: e-mail:

Upřesňující informace:
Náplň práce:

Zpravodajské směny v redakci
Sledování zpravodajské agendy
Podílení se na tvorbě zpravodajské strategie organizace

Požadavky:
? Jazykové znalosti: angličtina (plynulá slovem i písmem), ruština (úroveň rodilého mluvčího), čínština (základní znalost)
? Alespoň 5 let praxe v médiích
? Vynikající schopnost psaní a kritického myšlení, včetně schopnosti psát poutavě a kreativně v termínu
? Zkušenosti se zpravodajským pokrýváním politického vývoje východní Evropy, demokratického vývoje, studentských problémů
? Dobrá znalost mediálního a politického prostředí v zemích východní Evropy, zejména v Rusku, výborná znalost fungování nezávislých médií, uplatňování základních lidských práv a fungování občanské společnosti v daném regionu

Informace o společnosti Mnenie media, z. s.

Mnenie media, z. s.

Praha

IČO: 17386667
aktualizováno před asi rokem