Obchodní asistent/asistentka - odborní asistenti v administrativě, Olomouc

Administrativa / Obchodní asistent/asistentka - odborní asistenti v administrativě

Společnost JANKŮ podlahy s.r.o.

Místo pracoviště Týnecká 922, Olomouc
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní asistent/asistentka - odborní asistenti v administrativě (Týnecká 922, Olomouc)

Firma JANKŮ podlahy s. r. o. hledá
OBCHODNÍ ASISTENTKU
Náplň práce:
komunikace se zákazníky
objednávky materiálů, zpracování účetních dokladů
aktualizace kolekcí na webu společnosti, zpracovávání aktualit
logistika

Požadujeme:
SŠ ekonomického zaměření
znalost práce na PC a všeobecných systémů
schopnost týmové práce, komunikační schopnosti
důležitý je pro nás aktivní přístup, spolehlivost, ochota se učit novým věcem
Výhodou je:
znalost IT systémů a webového rozhraní
praxe

Nabízíme:
hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
motivační systém odměňování, stravné
zázemí stabilní a moderní společnosti

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail:

Informace o společnosti JANKŮ podlahy s.r.o.

JANKŮ podlahy s.r.o.
Týnecká 922
Olomouc
77900
IČO: 26783746
aktualizováno před 12 měsíci