Obchodní asistent/ka - odborní asistenti v administrativě, Olomouc

Administrativa / Obchodní asistent/ka - odborní asistenti v administrativě

Společnost Bartoň a Partner s.r.o.

Místo pracoviště Chválkovice 580, Olomouc
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní asistent/ka - odborní asistenti v administrativě (Chválkovice 580, Olomouc)

Pracoviště: Chválkovice č.p. 580, Olomouc.
Požadované vzdělání: SŠ nebo VŠ
Požadavky:
- Vlastní ŘP sk. B
- perfektní znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
- komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
- příjemné a reprezentativní vystupování a proaktivní přístup k práci
Náplň práce:
- Tvorba a příprava obchodních zakázek, příprava obchodních prezentací
- Evidence realizovaných zakázek, zajišťování jejich plnění
- Komunikace se zákazníky
- Řešení nestandardních situací
- Spolupráce na projektech v rámci společnosti a další samostatné úkoly
Nabídneme:
- Zázemí velké, české, úspěšné společnosti
- Možnost profesního růstu
- Nástupní mzda 25.000,- Kč + prémie z akviziční činnosti
- Služební telefon, notebook a automobil
V případě Vašeho zájmu prosím zašlete průvodní dopis, strukturovaný životopis a maturitní vysvědčení POUZE na e-mail:

Informace o společnosti Bartoň a Partner s.r.o.

Bartoň a Partner s.r.o.
Chválkovice 580
Olomouc
77900
IČO: 26810093
aktualizováno před více než rokem