Obchodní manager - obchodní zástupci, Přeštice

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní manager - obchodní zástupci

Společnost ELASTO FORM Bohemia s.r.o.

Místo pracoviště Jungmannova 1164, Přeštice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní manager - obchodní zástupci (Jungmannova 1164, Přeštice)

Společnost ELASTO FORM Bohemia s.r.o. sídlící v Přešticích se zabývá výrobou a prodejem dárkových a reklamních předmětů. Je součástí mezinárodní skupiny elasto, která se s ročním obratem 200 mil. prodaných reklamních předmětů řadí mezi přední evropské dodavatele. Skupina elasto celosvětově zaměstnává více než 550 spolupracovníků v 15 regionech světa a nyní hledá obchodního manažera do týmu v Přešticích.
Pracovní náplň:
* kompletní péče o svěřené portfolio zákazníků na českém a slovenském trhu
* udržování a rozvoj dlouhodobých partnerských obchodních vztahů
* akvizice nových klientů
* pravidelná osobní jednání s klienty a obchodními partnery
* návrh řešení v oblasti podpory a propagace klientova podnikání
* prezentace společnosti na marketingových výstavách a veletrzích
* vedení obchodní administrativy

Požadavky:
* SŠ/VŠ vzdělání
* obchodní praxe
* aktivní přístup se silnou orientací na zákazníka
* příjemné vystupování, vynikající komunikační schopnosti
* dobré prezentační dovednosti
* kreativní myšlení
* uživatelská znalost práce na PC ( MS Office )
* samostatnost
* pečlivost
* řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, ochota cestovat po celé ČR
* znalost anglického jazyka na komunikační úrovni výhodou
Nabízíme:
* stabilní zázemí mezinárodní společnosti působící na českém trhu reklamy téměř 30 let
* pestrou, motivující, samostatnou práci v dynamickém reklamním průmyslu
* časovou flexibilitu
* fixní plat + motivující provizní systém s možností výrazného překročení fixního platu
* možnost profesního růstu a osobního rozvoje
* služební vůz, telefon, notebook, stravenky, sickdays
* možnost využití služebního automobilu pro dojíždění do zaměstnání

Výhody: provize z prodeje, mobilní telefon, služební automobil, příspěvek na dopravu, notebook, stravenky, sickdays.

Informace o společnosti ELASTO FORM Bohemia s.r.o.

ELASTO FORM Bohemia s.r.o.
Jungmannova 1164
Přeštice

IČO: 46885145
aktualizováno před asi 2 roky